wtorek, 7 stycznia 2014

Miało być inaczej

I znów! Po raz kolejny życie napisało inny scenariusz niż się spodziewaliśmy. Masa nowych, nieznanych rzeczy pojawiła się w jednym momencie, chyba nie do końca dobrych. W sumie na niewiele z nich mamy w życiu jakieś większy wpływ. Podobno jest ono zaplanowane od A do Z. O wiele rzeczy trzeba walczyć. Często w ogóle nie potrzebnie. Koło nas jest tylu ludzi, różnych ludzi. Nigdy nie wiadomo czy ktoś z nich nagle nie wpłynie na nasz los. Żyjemy szybko i często nie zwracamy uwagi na sprawy mniej ważne, które w sumie czasem są tymi najważniejszymi. Niekiedy decyzje podejmujemy pod wpływem impulsu, bez przemyślenia. A co jak ta nieprzemyślana decyzja sprawi, że nas los potoczy się nie do końca tak, jak my byśmy chcieli?


Dlaczego w sumie tak się dzieje? Dlaczego wszystko nie może być tak proste jak w bajce? Podobno pokonywanie przeszkód buduje nas samych.Boimy się następnego dnia albo jesteśmy pewni, że będzie on jeszcze lepszy od minionego. Ciągle szukamy siebie w tym tłumie codziennie spotykanych ludzi i zawsze pojawia się podstawowe pytanie 'Co będzie dalej?'

Dawno mnie tu nie było, ale dzisiaj zdałam sobie sprawę, że nie mogę dłużej nic nie pisać. W pierwszej chwili post miał dotyczyć tego, że to już koniec z moim blogowaniem ze względu na brak czasu na pisanie itd. Jednak kiedyś ktoś mądry powiedział, że 'Jeśli się coś kocha to nie można tego zostawić' i nie ważne czy to chodzi o osobę czy np o bloga. O wszystko co kochamy trzeba walczyć, dlatego ja zostaje i postaram się pisać jak najczęściej!

Do następnego!

spodenki - Zara | t-shirt - Sinsay | sweterek - H&M | buty - Vans

Tu mnie więcej: INSTAGRAM
A jeśli mielibyście do mnie jakieś pytania zapraszam do pisania w komentarzach bądź na maila :)

2 komentarze:

  1. Jejku, zdjęcia są takie inspirujące, cudowne! <3 Jesteś bardzo fotogeniczna.
    Mądry post, ciekawie piszesz.


    http://life-by-katiee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz :)