sobota, 8 czerwca 2013

Hej kochani!
Przychodzą w naszym życiu chwile kiedy stajemy przed lustrem i zadajemy sobie pytanie: ,,Kim ja jestem?", ,,Po co istnieje?" I wtedy próbujemy znaleźć odpowiedź. Kiedy jest nam źle zazwyczaj nie chcemy mieć styczności z ludźmi, chcemy zniknąć z powierzchni ziemi, jednak kiedy jesteśmy szczęśliwi chcemy żyć jak najdłużej. Ludzie są różni, nie ma osób takich samych i każdy znajdzie inną odpowiedz. Jedni pozytywną, inni nie.Jednak prawda jest jedna, że nawet jeśli dzieje się źle w naszym życiu to po coś, to ma jakiś cel.
Jeśli ktoś ma w pewnym momencie w swoim życiu nie za dobrze to już uważa, że nie ma po co żyć, ale jednak to nie jest prawdą, bo to że teraz ma źle nie oznacza, że zaraz może mieć dużo lepiej od innych. Bóg stworzył nas takich jakimi jesteśmy, ale miał w tym jakiś cel. Dlatego każdy jest inny i każdy jest wyjątkowy.

Jeśli chodzi o wyjątkowość to dzisiaj spędziłam czas z bardzo wyjątkową osobą, czyli moją przyjaciółką. Miałam fatalny humor i myślałam, że może być tylko gorzej. Jednak ona zmieniła tę teorię i za to jestem jej mega wdzięczna.
Poszłyśmy na sesję, a oto wyniki naszej pracy. Enjoy it!

Modelka: Adrianna Zabielska


I jeszcze coś z mojej ostatniej sesji z Mikołajem :

Mikołaj Krupiński

To by było na tyle z ostatnich dni.
Jeszcze raz, Ada bardzo, bardzo Ci dziękuję, bo jesteś jedyną osobą, która w trudnych chwilach potrafi doprowadzić mnie do śmiechu <3
Miłego wieczoru, xoxo
Karola