wtorek, 21 maja 2013

The best is yet to come

Dużo pomysłów, mało czasu. Tak w skrócie wygląda moje teraźniejsze życie. Mam tyle pomysłów w głowie, ale niestety nie mogę na to wygospodarować czasu. Jak na razie pogoda nie jest najgorsza, więc staram się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. A Wy? Uważam, że to świetny pomysł i trzeba korzystać dopóki jest tak pięknie.

Wszystko biegnie do przodu, nie robi przystanków. Musimy czerpać z życia ile się da, bo te chwile już nigdy nie wrócą. Chcielibyśmy zatrzymać przy sobie te dobre momenty, a gorsze schować i już nigdy ich nie wyciągnąć. Gdyby tylko tak się dało....

Ja idę za własnymi pomysłami. Czerpię z życia i okazji! A apropo okazji...w minioną sobotę w Łodzi urodziny obchodziło największe centrum handlowe - Manufaktura. Przez cały dzień było mnóstwo promocji w sklepach, konkursów oraz koncertów. Zagrał zespół Hey, Perfect a już po 22 scenę przejął DJ Adamus. Przyszło mnóstwo ludzi i było na prawdę super. 
A oto parę zdjęć z naszego wypadu.....Markowski !! <33333333333

I my ;3


Niedzielę spędziłam w rodzinnym gronie, bo wybraliśmy się na termy do Uniejowa. Było tak cieplutko, że gdy tylko jeszcze raz zawita takie słoneczko na pewno się tam wybiorę ponownie. Bardzo polecam to miejsce!

Jakiś czas temu natknęłam się na pewną piosenkę i zakochałam się w niej <3 Enjoy it ! Dobrze ja uciekam do nauki na jutrzejszą kartkóweczkę :(
Miłego wieczoru, Karola <33

PS w mojej szkole niedługo odbędą się wybory na nowego przewodniczącego samorządu i ja jestem jedną z kandydatek. Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam do głosowania :)