czwartek, 16 maja 2013

Oszukane

Hej wszystkim :)
Na wstępie chciałabym bardzo przeprosić za dość długą nieobecność. Brak czasu, weny twórczej oraz pojawienie się nowej osoby spowodowały, że nie mogłam nic napisać :( Dzisiaj trochę wolnego, więc nowy post !

,,Oszukane" - film, który ostatnio zawitał na ekranach kin w całej Polsce. Opowiada o pomyłce lekarzy, w której zostały poszkodowane dwie rodziny. Podmienienie dzieci po narodzinach. Coś strasznego ! Tajemnica była skrywana przez lata, aż do dnia kiedy 2 dziewczyny spotkały się na imprezie i zauważyły rażące podobieństwo. Były prawie identyczne, wyglądały jak siostry. Taka była prawda - były siostrami. Wszystko wyszło na jaw. A co zrobić w takiej sytuacji? Po prostu to zostawić i żyć jak dawniej? Wyobrażacie sobie, że żyjecie prawie 18 lat z mamą i tatą, aż w pewnym momencie dowiadujecie się, że to nie wasi rodzice? Jak myślicie, jak skończy się ten film? Tego dowiecie się jak wybierzecie się na niego. Ja bardzo chciałam na niego pójść i na pewno nie żałuję ! Miłość, emocje, rodzina to myśli przewodnie filmu co w wielu scenach doprowadziło mnie do łez. Polecam ten film, bo na prawdę warto !

Ten tydzień jest wyjątkowo luźny ze względu na to, że klasy pierwsze w mojej szkole wyjechały na Zieloną Szkołę. Luźne, jednak ja się musiałam uczyć. Musiałam napisać i poprawić parę testów, więc w tym czasie chodzę do szkoły. Jednak już koniec nauki (jak na ten tydzień!) i jutro już mogę zostać w domu.

Jeśli pogoda dopisze to mam zamiar wybrać się z moim fotografem na małą, wiosenną sesję zdjęciową, więc zapraszam w następnych dniach!

xoxo, Karola <33