niedziela, 21 kwietnia 2013

Takie dni to ja lubie !

Cześć kochani :)
Ostatnie dni mijają mi dość szybko i według tego samego schematu: szkoła-dom-rehabilitacje - nie do zniesienia ! W minionym tygodniu nie było dnia bez kartkówki czy sprawdzianu, a nawet i jednego i drugiego. Przychodziłam do domu dość późno ze względu na rehabilitacje i nie miałam już na nic siły. Myśl była jedna-byle do piątku. Na całe szczęście jak na razie to koniec. Następne tygodnie zapowiadają się z większym luzem i końcem rehabilitacji. Odzyskałam też mojego laptopa, który właśnie wrócił z naprawy a to oznacza, że posty będą się teraz pojawiać duuuuużo częściej.
Jak już pewnie niektórzy zauważyli mój blog ma awarię. Zniknęła cała grafika i nie do końca nawet wiem z jakiego powodu. Jak na tę chwilę ustawiłam nowy szablon do czasu jak nie przywrócę poprzedniego. Odzyskanie laptopa pozwoli mi też ponownie wgrać utracone zdjęcia i postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

,,Takie dni to ja lubię!", czyli takie dni jak wczoraj. Całą sobotę spędziłam z moją kochaną Ulką <3  Nie widziałyśmy się już ponad rok i dlatego to spotkanie było dla mnie bardzo ważne. Czas spędziłyśmy w Manufakturze ze względu na ligę bowling'ową naszych rodziców.  Poszłyśmy również na zdjęcia, ponieważ Ula jest świetnym fotografem. Było fantastycznie ! A wyniki naszej pracy pokaże Wam w tym tygodniu, gdy tylko dostanę zdjęcia :)

Dzisiejszy dzień spędziłam w domu na nauce jakiegoś beznadziejnego wiersza, jednak rutynę przerwały moje przyjaciółki, z którymi pojechałam do parku. Dzięki dziewczyny ;**

Życzę Wam miłego wieczoru, Karola <33