piątek, 5 kwietnia 2013

Wyjątkowy tydzień

Cześć Wam !
Tak wiem. Przez chyba tydzień nie dodałam żadnej notki....PRZEPRASZAM. Wszystko było spowodowane brakiem czasu oraz brakiem kompa. Niestety, ale do wtorku nie zobaczę mojego laptopa ze względu na jego naprawę, jednak będę się starała coś napisać w tym czasie ;)
Ten tydzień był na prawdę fajny. Jak już mówiłam noc z poniedziałku na wtorek spędziłam z moją best friend - Karotą. Niestety, ale nie było z nami naszej trzeciej połówki - Gonerki :( Trzeba zrobić takie lady night jeszcze raz !
Noc upłynęła bardzo szybko i bardzo fajnie. Było super ! W ogólnie nie spałyśmy, ale za to następnego dnia musiałyśmy funkcjonować na 2 kawach ;D Dużo śmiechu i niesamowitej zabawy !
Potem znów trzeba było pójść do szkoły. 3 dni i weekendzik. A własnie ! Dzisiaj mamy piątek i też upłynął bardzo fajnie. Po szkole  razem z Karotą wybrałyśmy się do Manufaktury. W planach było spotkanie z Gonerką <3333 Wszystko fajnie, tylko że niestety nie zobaczyłyśmy się z nią :(( Mam nadzieję, że szybko się to zmieni, bo bardzo się za nią stęskniłyśmy !!!
Teraz pokaże Wam zdjęcia z ostatnich dni :

Fajnie jest, siedzimy :D

Film, film, film <3

Me :)

Nudy na angielskim, więc zdjęcia z Marcelim :D

Mam nadzieję, że Wam się podobały fotki ;3
A jakie plany na weekend? Jutro może wpadnę do kumpla, a w niedziele spotkam się już z dawno nie widzianą znajomą - Ulką ! ;D Chciałabym,  aby wszystkie plany wypaliły, bo zapowiada się na prawdę fajnie.
                                                                                                                                Miłego wieczoru, Karola <333