niedziela, 31 marca 2013

Wielkanoc i zima ?!

Hej kochani !
Jak sądzę nikt z Was nie jest zadowolony z dzisiejszej pogody. Aż nie chce się wyglądać za okno -.- Wielkanoc. Powinno być słonecznie i ciepło - jak w minionych latach. Nawet jak spojrzę w przeszłość to nie pamiętam tych świąt przy takiej pogodzie. Mam nadzieję, że to już niedługo przejdzie.
Wielkanoc. Mnóstwo przygotowań, pyszne jedzenie i ta rodzinna atmosfera <3 Uwielbiam to ! Fajnie czasem usiąść przy ogromnym stole z bliskimi. Problemem jest tylko to, że jest tyle jedzenia a trzeba dbać o dietę. Ale w sumie te święta są tylko raz w roku....a co tam ! : DOstatnio się zastanawiam nad kupnem kolejnych Vans'ów. Jest tyle fajnych modeli, a ja nie umiem się zdecydować. Wybrałam takie 3 najlepsze. Pomóżcie mi i piszcie w komentach, które z nich są najlepsze :)
Co myślicie ? Czekam na Wasze sugestie i pomysły :)

Jutrzejszy dzień zapowiada się bardzo ciekawie. Od rana czas z rodziną a wieczorem......a wieczorem moja kochana Karotka mnie odwiedzi. Cała noc ploteczek i śmiechów, będzie super. Szkoda tylko, że bez naszej Gonerki :(( Jednak mam nadzieję, że następnym razem już będzie z nami <33
                                                                                                                                     Dobranoc, Karola :)