sobota, 23 marca 2013

Każdy dzień to nowa szansa

Hello.
Nareszcie mamy weekend. Można posiedzieć i się ponudzić albo po prostu wyjść z przyjaciółmi. Ja wybrałam własnie to. Cały dzisiejszy dzień spędziłam z moimi kochanymi przyjaciółkami Karotą i Gonerą. Już od wczoraj chciałyśmy gdzieś wyjść. Goni wymyśliła parę miejsc, do których się wybrałyśmy. Była to całkowita niespodzianka, dlatego też dopóki nie pozwoliła mi otworzyć oczu , nie miałam pojęcia gdzie jestem. Spotkałyśmy się rano w dobrze nam znanym miejscu. Przeszłyśmy  do wejścia do parku ,,zdrowie". Następnie Gonera zapytała się czy jej ufamy. Nasza odpowiedz była oczywista : TAK. Wtedy powiedziała, że mamy złapać ją za rękę i zamknąć oczy. Szłam w ciemności poprzez białe drogi z wiatrem we włosach i słońcem na twarzy. Taka chwila zamyślenia, zatrzymania się w świecie. Mroźny wiatr i śnieg pod nogami dodawał mi sił. Nie wiedziałam gdzie jestem, nie dbałam o to. Nie chciałam wiedzieć co się teraz dzieje tylko poczekać na efekt końcowy. W pewnej chwili mogłam już otworzyć oczy. Przede mną było miejsce. które nie tylko przywołuje mi chwile dzieciństwa ale też taki wewnętrzny spokój. Tam mogłam zostawić wszystkie moje problemy i wykrzyczeć to co złe. Potem było kolejne miejsce. Przeniosłam się trochę po za granice Polski kiedy po otwarciu oczu zobaczyłam moją przyjaciółkę z kartką, na której było napisane : Beverly Hills. Tam kiedyś we 3 pojedziemy ! A na koniec poszłyśmy w miejsce gdzie wszystko przestało mieć znaczenie. Liczył się tylko spokój i MY. Coś pięknego <3 Wszędzie biało i pusto jakby nikogo więcej nie było na świecie poza nami. Idealne miejsce do relaksu i porobienia paru zdjęć. Zobaczcie !


Jest takie miejsce gdzie już nigdy nikt nie oszuka cię, to nie jest daleko, chodź ja zaprowadzę Cię

Tyle wspomnień <3

Bo jeżeli istnieje lepszy świat to idźmy do niego razem.


Alice in the Wonderland

Mogę płakać, mieć zły dzień i do nikogo się nie odzywać, ale Wy zawsze będziecie dla mnie najważniejsze i dla Was zawsze mam uśmiech :)


Bo jeżeli mam serce to ono już dawno należy do Ciebie.

W stronę słońca

Ja tu zostaję.

Czyżby bałwanek ? ;p

Cisza w okół mnie, zapada zmrok,
a ja nadal w nią wsłuchuję się
Przyjaźń to coś co jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy na świecie. Wtedy wiesz, że są osoby na świecie, na których zawsze możesz polegać. Wiesz, że są obok. Za ten dzisiejszy dzień i całą resztę : Gonera , Karota - DZIĘKUJĘ !!! ;*** Mam nadzieję, że nasza przyjaźń będzie trwać długo, długo bo nie wytrzymam bez was <3 Kocham Was !

                                                                                                                              Buziaki, Karola <33