poniedziałek, 4 marca 2013

Zawody

Hej :)
Myślałam, że uda mi się Wam w dzisiejszym poście pokazać parę nowych stylizacji z ciuchami zakupionymi na ostatnich zakupach. Jednak , niestety ale nie dość że mam jeszcze bardzo dużo do zrobienia do szkoły to jeszcze chciałam Wam po części opisać chociaż kawałek dzisiejszego dnia, więc....jak w tytule ,, zawody". Od rana było dość duże zamieszanie, ponieważ przyjeżdżała drużyna z Łęczycy do mojej szkoły. Ja sama bardzo na to czekałam dlatego ,że wiedziałam że w tej drużynie będzie trójka moich przyjaciół. Jak już niektórzy wiedzą sama kiedyś trenowałam i stąd znam tych ludzi. Po dwuletniej nieobecności na treningach nareszcie mogłam ich spotkać. Bardzo się cieszyłam, ponieważ fajnie pogadać z długo nie widzianymi osobami :)
Rywalizacja odbywała się w skoku wzwyż i uważam, że to naprawdę fajnie wyszło. Sama miałam brać udział, ale niestety moja kontuzja mi nie pozwoliła. No może następnym razem.
Słuchajcie po za tym, że mam trochę do zrobienia do szkoły to jeszcze mam dość smutną wiadomość. Przez ten tydzień niestety, ale nie pojawi się żaden nowy post. Powód ? Muszę oddać mojego laptopa do informatyka, ponieważ ostatnio odmawia mi współpracy. Jeśli mi się uda dorwać do laptopa taty to obiecuję, że coś napiszę. Przepraszam i obiecuję, że odrobię zaległości.
 Buziaki, Karola <33