sobota, 2 marca 2013

Shopping

Bluzki, spodnie, sukienki, spódniczki, szorty.......zakupy ! <3 Tak własnie spędziłam dzisiejszy dzień. Razem z moją mamą wybrałyśmy się rano do Centrum handlowego Polros. Niedaleko za Łodzią wielka hala z mnóstwem ciuchów. Jak sądzę zakupy to jedno z ulubionych zajęć wielu kobiet. Każda z nas lubi się czasem wystroić i czymś pochwalić. Musiałam trochę uzupełnić szafę, więc dlatego się tam wybrałam.  Kupiłam wiele rzeczy i mam nadzieję, że uda mi się Wam je pokazać w najbliższym czasie. Mam parę moich ulubionych sklepów w Łodzi, ale tam wcale nie jest gorzej.
 Potem wpadłam jeszcze do nowo otwartego Outlet'u Ptak. Szczerze mówiąc byłam mile zaskoczona, ponieważ poznałam wiele marek sklepów , o których nie miałam nawet pojęcia.W innych krajach mam parę sklepów, które są na prawdę super. Jednak w pobliżu mojego miasta ich nie ma. I Love Fashion - kocham ten sklep. Dotychczas widziałam go tylko w Londynie, a tu nagle otworzyli go niedaleko mnie. Byłam przeszczęśliwa, bo są w nim fantastyczne ubrania <3
Po zakupach wybrałam się z mamą do Coffe Heaven na kawę i mały odpoczynek. Na prawdę fajnie się bawiłam.!


Kocham, kocham, kocham <33
( bardzo przepraszam za jakość, ale trudno jest zrobić jakiekolwiek zdjęcie jak ciągną Cię do następnego sklepu ;p )


A Wy jak się czujecie po powrocie do szkoły ? Rano nie chce Wam się wstawać tak jak mnie ? xD Jednak do wakacji już tylko 4 miesiące , a odliczając wszystkie przerwy to duuużo mniej , więc już niedługo znów odpoczniemy.
Lato idzie do nas wielkimi krokami, bo już jest dużo cieplej. Jak na razie wszyscy oczekujemy na wiosnę. Prognozy na następny tydzień są już na prawdę fajne ! Ja już się nie mogę doczekać tych ciepłych dni :)
A więc pozdrawiam Was gorąco i zapraszam w najbliższych dniach ;*
                                                                                                                                            Karola <33