wtorek, 26 lutego 2013

Friends forever, forever friends

Mogę się założyć, że każdy człowiek na świecie ma osobę, która jest mu bliska i zawsze może na niej polegać. Przyjaciel - magiczne słowo. A jakie powinny być jego cechy ? Chyba każdy z nas ma w głowie taki ideał przyjaciela czy drugiej połówki. Ale jak na razie nie o miłości. A więc jaki powinien być ? Miły, wrażliwy, pomocny.....bla bla bla i tak długo by można było wymieniać. Ale prawda jest taka, że każdy będzie miał te cechy inne. Dla jednej osoby powinien  być czuły, a dla drugiej wręcz przeciwnie. I jak to wyjaśnić ? Trochę będzie problem. Jednak sądzę, że każdy gdzieś tam w sercu ma to wszystko i to mu wystarczy. Na jakie kategorie byście podzielili przyjaźń ? Damsko-męska, pomiędzy kobietą a kobietą i mężczyzną i mężczyzną.? Pewnie tak. A własnie ! Wierzycie w przyjaźń damsko-męską ? Myślicie, że jest to możliwe.? Ja uważam, że jak najbardziej TAK. Niektórzy pomyślą : ,,Ale to nierealne". Ja uważam inaczej i głęboko wierzę w przyjaźń damsko-męską. Sama mam wielu przyjaciół i to jest na prawdę szczera przyjaźń. Wy też w to uwierzcie, bo to nie prawda, że każda taka przyjaźń kończy się związkiem. Oczywiście w niektórych przypadkach tak, ale nie zawsze i to już jest coś ;)
A przyjaźń pomiędzy kobietą, a kobietą ? No tutaj to z własnego doświadczenia wiem, że każda dziewczyna uwielbia mieć swoją ,,psiapsiułkę". Osobie, której możemy się wygadać, poplotkować, ale też się poradzić. Jednak kobiety z natury są zawistne i zazdrosne. Potrafią w mgnieniu oka zmienić się w ,,złe czarownice". Same przyznacie, że jak na horyzoncie pojawia się jakiś mega przystojny chłopak to każda by chciała go zdobyć. ALe ! Pojawia się problem, bo Was jest dwie, a chłopak tylko jeden. I co teraz ? A no albo jedna ustąpi, albo dojdzie do nie małej kłótni. Heh ja z moją przyjaciółką ustaliłyśmy, że jakoś sobie będziemy z tym radzić, aby się nie kłócić o chłopaka. Tak , mocne postanowienia i mam nadzieję, że jak przyjdzie co do czego to jakoś sobie poradzimy.
A co do przyjaźni między mężczyzną, a mężczyzną to nie mogę za wiele powiedzieć. Nie znam się na temacie. Przykro mi chłopcy, ale musicie sobie jakoś radzić ;p
Dobrze, jeżeli chodzi o przyjaźnie to tyle. Może kiedyś coś się jeszcze pojawi na ten temat. Chciałabym Wam jeszcze pokazać strój, w którym byłam wczoraj w szkole. Nie byłam do niego za bardzo przekonana, ale dostałam tyle komplementów apropo niego, że może Wam pokaże :)


Sukienka - Cropp  |  sweterek - reserved |  łańcuszek-zegarek - accessorize | buty - Vans

Mam nadzieję, że Wam się podoba ;)
                                                                            Pozdrawiam, Karola <33