środa, 20 lutego 2013

Śnieg, mróź i brak słońca - brrrr aż się nie chce wychodzić z ciepłego łóżka. Jak sądzę nie jestem jedyna, która chciałaby już wiosnę. Tyle już mówią o tym jej nadejściu, a jak na razie to wszędzie biało. Z tego własnie powodu ja dzisiaj nie miałam ochoty ruszać się z domu. Mam ferie, a więc trochę odpoczynku nie zaszkodzi. Taki leniwy dzień z książką i gorącą herbatą..<3 Uwielbiam takie dni, w których po prostu nie muszę się o nic martwić i nic robić. W ciągu tygodnia ciężko jest mi znaleźć chwilę chociaż  chwilę odpoczynku. Teraz, przez te parę dni nareszcie mogę zapomnieć o problemach. Gdyby nie to, że mam do przeczytania lekturę mogłabym się pogrążyć w jednej z moich ulubionych książek. Czytanie to nie moje ulubione zajęcie, jednak czasem i ja sięgnę po coś ciekawego. Ostatnio przeczytałam ,, Śmiertelne kłamstwa " . Moim zdanie to książka na prawdę warta polecenia. Oczywiście jak ktoś lubi trochę dramatów i nie miłych sytuacji jakie się dzieją w życiu pewnej dziewczyny. Nie jest to powieść o miłości czy świecie nierealnym. Opowiada bardziej o przeżyciach  gimnazjalistki, w której życiu zaczynają się dziać niechciane sytuacje. Wszystko przez przeszłość jej rodziców, a raczej zmarłej matki. Serio można się wciągnąć ! Teraz mam zamiar wziąć się za książkę ,, Wezwanie" o równie ciekawej fabule. Jednak najpierw moja kochana lektura ,, Opium w rosole " . Tak, ten kto to czytał wie o co mi chodzi. Może i dla niektórych fajna, ale na pewno nie w moim guście. Pomimo mojej nie chęci jestem zmuszona, aby to przeczytać i to w bardzo krótkim czasie :c 
Jednak pomimo fatalnej pogody bardzo bym chciała już gdzieś wyjść, a raczej spotkać się z przyjaciółmi. Takie siedzenie w cieplutkim domu jest fajne, ale nie cały czas. Teraz dużo osób jest chorych i ciężko zorganizować jakiekolwiek spotkanie. Jakby komuś już się nudziło to ja chętnie gdzieś wyjdę :))
Zaraz po feriach znów wracam do książek i nauki. Za nami pierwszy semestr, czyli coraz bliżej do wystawiania ocen końcowych. Trzeba się wziąć do nauki ! :( Korzystajmy z ferii póki jeszcze możemy . 
Dobrze na dzisiaj już kończę i wracam do lektury. Kto wie może w najbliższych dniach wydarzy się coś ciekawego...
                                                                                                                                 Całusyy, Karola <33