niedziela, 17 lutego 2013

Dla Was to tylko chwila, a dla tego maluszka to bardzo dużo !

Hello !
Pewnie zastanawiacie się co może oznaczać tytuł dzisiejszego posta. A więc już tłumacze :) Jest taki maleńki chłopiec, który choruje na mukowiscydozę . Przeczytajcie !

Jestem Nikoś. Dokładnie to Nikodem Woźniczak. Urodziłem się 5 lipca 2012 roku. Do 28 sierpnia 2012 życie moje i moich rodziców było samym szczęściem. Wtedy dowiedziałem się, że choruję na mukowiscydozę, czyli nieuleczalną chorobę genetyczną, która atakuje mój układ oddechowy i pokarmowy oraz zwiększa ryzyko zachorowania na różnorakie choroby, które wyniszczają mój organizm.
Od tego czasu jestem częstym gościem szpitali i prawie bez przerwy muszę przyjmować różne leki. Kiedy tylko kończy się jedno zapalenie oskrzeli, zaczyna mi się kolejne zapalenie płuc. Moi rodzice troskliwie się mną opiekują, robią mi inhalacje, dbają, abym unikał miejsc w których mógłbym złapać kolejną infekcję.
Niestety leczenie i rehabilitacja to dla nich ogromny wydatek. Znaleźli się jednak dobrzy ludzie z fundacji MATIO, za pośrednictwem których każdy może mi pomóc. Wystarczy, abyście w rocznym rozliczeniu PIT podali KRS fundacji MATIO - 0000097900 oraz koniecznie, jako cel szczegółowy wpisal:i DLA NIKODEMA WOŹNICZAKA. To nic Was nie kosztuje, a pomoże zarówno mnie jak i moim rodzicom przejść przez trudy tej okropnej choroby.


Jeżeli macie dobre serduszko i na prawdę umiecie pomagać to proszę pokażcie to Waszym rodzicom lub sami zróbcie krok w tę stronę. To serio nie wiele ! Parę sekund dla Was, a dla tego maluszka tak wiele. Ja sama się przyłączam, bo to jest na prawdę poważne !
Jeżeli jeszcze Was nie przekonałam to zróbcie to też dla waszej koleżanki, przyjaciółki Karoliny Marciniak. Jest to syn jej kuzynki, czyli rodzina. Jak sądzę nikt z Was nie chciałby, aby ktoś z Waszej rodziny był tak poważnie chory, prawda ?? No więc własnie ! BĄDŹMY DOBRYMI LUDŹMI I POMAGAJMY !! PROSZĘ WAS !! <3
 Zobaczcie, że to tylko małe, niewinne dziecko ! To nie jego wina, że jest chory. Pomyślcie, że to np Wasz brat lub synek - jak Wy byście to przeżywali ?? Na prawdę liczy się każdy procent. Pokażcie , że macie serce !
                                                                                                                                        Liczę na Was ! ;*  Karola <33