sobota, 2 lutego 2013

Cześć wszystkim.

Jak Wam minął ten tydzień ? Taaak..u mnie nie było za fajnie. Dowiedziałam się jak bardzo trzeba uważać na ludzi, ale też świetnie się bawiłam na Biesiadzie w piątkowy wieczór . Moim zdaniem to była na prawdę fajna impreza. Pomimo tego, że było mnóstwo do zrobienia to opłacało się ;D Biesiada to zabawa odbywająca się w mojej szkole od lat. Zawsze towarzyszy jej ludowy klimat. Wszyscy są przebrani w stroje ludowe lub mają jakieś ich elementy. Muzyka i jedzenie też na temat . Było także wiele konkursów , w których mogliśmy się zintegrować z klasą i wychowawcami. Jednym słowem było na prawdę fajnie.
Jednak..to był jeden dzień , a teraz trzeba wrócić do rzeczywistości. Szkoda, że niektórzy ludzie , których obdarzyłam zaufaniem po prostu mnie zawiedli. Nie ma też zamiaru przejmować się opiniami innych na temat mojego bloga. Ja nikogo nie zmuszam do czytania. Piszę, bo chcę się podzielić z Wami moim życiem. Chce Wam pokazać siebie , a jeśli komuś się to nie podoba to już nie mój problem .  Heh nawet szkoda o tym gadać.
Coś czuję, że ten weekend spędzę w łóżku. Trochę się przeziębiłam. Gorąca herbata i leki na pierwszym miejscu <3 Taa cudownie    -.- Czekam teraz tylko na pewną osobę, może poprawi mi się humorek.
Jakaś nutka na wieczór http://www.youtube.com/watch?v=OmLNs6zQIHo :))
Przy jednym z następnych postów dodam parę outfitów. Nareszcie mam czas na to. Mam nadzieję , że Wam się spodoba.
                                                                                        Miłego wieczoru. Karolina :**