wtorek, 29 stycznia 2013

Something about me


Witam  J
Parę dni temu usłyszałam od mojego przyjaciela trochę uwag na temat mojego bloga. Powiedział, że wszystko jest ogólnie okey , ale czegoś mu tu  brakuje ……brakuję mnie… Reagując na tę uwagę postanowiłam w dzisiejszym poście opisać Wam moją osobę. Więc już nie przeciągając…
Nie będę Wam mówić jak się nazywam , bo to już pewnie większość wie. Jestem uczennicą Gimnazjum nr 22 w Łodzi. Stąd też pochodzę. ŁÓDŹ… tu się wychowałam, przeżyłam pierwsze przygody. Niektórzy powiedzą, że mam łatwo w życiu.  Heh no nie za bardzo. Tzn może nie jest najgorzej.. Mam dwoje rodziców, nie narzekam na stan portfela. Ale jestem zwyczajną dziewczyną. Mam obowiązki, problemy.. jak każdy ! Za ekranem laptopa siedzi osoba z wielkimi marzeniami, z chęcią do życia. Chciałabym po prostu być szczęśliwa. Słyszałam wiele razy od dziewczyn w moim wieku lub nie znacznie starszych , że nie chce im się żyć. Oczywiście każdy ma inaczej. Wiele kłopotów może nam przynieść życie. Ja wychodzę  z  założenia, że nie ważne jak by było źle to zawsze warto iść z uniesioną głową, cieszyć się każdą chwilą. Tak jak powiedziałam ja mam wielkie marzenia. Może do spełnienia… może nie .  Na pewno bardzo chcę skończyć szkoły z dobrymi wynikami, bo to jest moja podstawa do dalszej pracy. Założenie rodziny też jest w planach. Często oglądam jakieś amerykańskie filmy , na których są szczęśliwe rodziny i ja właśnie taką chciałabym założyć. Co więcej ? Uwielbiam muzykę, śpiew, fotografię, taniec…  tych rzeczy jest mnóstwo. Coś czego nienawidzę i nie toleruję jest kłamstwo i fałszerstwo . Ja na swojej drodze już nie raz spotkałam osoby fałszywe i zakłamane . Z nimi na pewno nie mam zamiaru się zadawać. Ja sama staram się mówić prawdę. Sądzę, że w innym wypadku nasze znajomości, przyjaźnie nie miały by sensu. Właśnie przyjaźń czy związek na tym się opiera – na prawdzie. Moim największym problemem jest to, że bardzo szybko ufam ludziom. Wydaję mi się , że każdy jest sprawiedliwy i fair . To niestety nie prawda i już o tym się przekonałam. Ludzie są różni. Oczywiście nie każdy jest zły . Trzymam się  jednak zasady, że każdy zasługuje na druga szansę, nie ważne jak złą rzeczy by zrobił.  Ja mam swoich najlepszych przyjaciół, których bardzo kocham i szanuję. Są dla mnie ostoją w gorsze dni, ale też pociechą w te lepsze. Kocham ich nie ważne jacy są ! <3 Mówię tak dlatego, że ja nie jestem idealna ! Doskonale o tym wiem. Jednak staram się być jak najbardziej sobą. Nie lubię udawać kogoś kim nie jestem. Nie ma w tym sensu.  Cenię sobie ludzi, którzy myślą podobnie. Może ktoś mnie nazwać pustą lalą, ale to nie prawda ! Mam swój rozum, a to że komuś się nie podobam to już ich sprawa. Nie każdy musi wiedzieć o mnie wszystko. Na pewno przyjaciele tak. Osoby mi bliskie znają całą prawdę o mnie .  Uwielbiam się śmiać. Czasem to nie możliwe, czasem mam zły humor , doła … ale po za tym to uśmiech na pierwszym miejscu .


Mam nadzieję , że pokazałam Wam trochę mnie. Od tej pory postaram się pisać więcej moich poglądów na jakiś temat, pokazywać moje zdanie. Jeśli ktoś z Was chce mnie o coś zapytać lub się czegoś  o mnie dowiedzieć więcej to piszcie do mnie na gg : 16020135 , na fb : https://www.facebook.com/karola.swiderska lub na pocztę : korcia1215@wp.pl.
                                                                                                                      Pozdrawiam . Karola <33