sobota, 26 stycznia 2013

idiots everywhere idiots

Cześć.
Mieliście kiedyś tak , że chcieliście przywalić głową w ścianę ? Tak...ja po dzisiejszym dniu stwierdzam , że to było by najlepsze rozwiązanie. Może i faceci i kobiety się różnią, może nawet bardzo. Ale ludzie jak można się tak nie poważnie zachować? Konkretnie chodzi o to , że dość ważna dla mnie osoba....po prostu myślałam, że jest okey, myliłam się. Wszystkie opinie o nim się sprawdziły..choć nie chciałam w nie wierzyć :c Chciałam po prostu  fajnie spędzić ten dzień, w dobrym towarzystwie - nie udało się. Tak szczerze mówiąc to mam trochę dosyć.  Jak na razie skupię się na nauce i przyjaciołach. Cieszę, że mam ich w tych fajnych jak i gorszych chwilach. Zawsze mogę na nich liczyć i oni na mnie ! A to co działo się dzisiaj... Zapomnieć ? Nie wiem...mam nadzieję, że ta osoba zrozumie , że to nie było fair wobec mnie . Słowa ' przepraszam ' nie oczekuję, bo wiem, że go i tak nie usłyszę. Chciałabym tylko...trochę żeby go sumienie ruszyło i żeby zrozumiał swoje czyny. Heh nie łudzę się , że tak się stanie, jednak podobno nadzieja umiera jako ostatnia. Żegnam się z Wami, bo po prostu nie mam siły dalej pisać, bo to bez sensu. Mam nadzieję, że chociaż Wam wszystko się układa :)
Na koniec piosenka , która strasznie mną poruszyła, uwielbiam ją. Szczególnie tłumaczenie jest piękne. Naprawdę polecam, aby ją posłuchać !
http://www.youtube.com/watch?v=bqIxCtEveG8 - SAMA PIOSENKA
http://www.tekstowo.pl/piosenka,labrinth,beneath_your_beautiful___feat__emeli_sande_.html - PIOSENKA Z TEKSTEM I TŁUMACZENIEM

                                                                                  Miłego wieczoru. KAROLINA <33