czwartek, 24 stycznia 2013

Last

Hello ;**

Stwierdzam z radością, że już jutro jest PIĄTEK !!! Kolejny tydzień już za nami...a co się działo ? Od poniedziałku zapowiadało się dość spokojnie, nawet z nauką. Myślałam , że będzie nudnoo...ALE było miłe zaskoczenie :) ,, Love is the most important thing in our live " Zaczynam coraz bardziej wierzyć w to zdanie....Kończąc ten temat mam nadzieję, że będzie dobrze jeśli chodzi o te sprawy .
Dzisiaj po szkole szukając jakiś notatek znalazłam stare pudełko z różnymi książkami, notesami i pamiętnikami. Jak byłam mała oczywiście miałam takie rzeczy. Codziennie spisywany pamiętnik to była podstawa. Miło było wrócić do przeszłości. Wtedy patrzyło się z zupełnie innej perspektywy na świat, na życie..Pierwsze miłości, kłótnie i maleńkie problemy <3 Wszystko wydawało się takie proste. Czytając to miałam przed oczami moje dzieciństwo - to było coś ;D
A co na jutro ? Pewnie nie będzie za ciekawie, bo komuś się nie chce iść do szkoły ze względu na mecz. No cóż ja niestety muszę iść :c W sobotę robię z dziewczynami dekorację na biesiadę. Potem Wam wszystko opiszę jak było . Odbędzie się 1 lutego, czyli już niedługo. Niedziela na spokojnie, może z rodziną - zobaczymy.
Ja się z Wami żegnam . Mam nadzieję, że w najbliższych dniach uda mi się zrobić parę zdjęć dla Was <3
Pozdrowienia dla mojej chorej przyjaciółki Ady i Malinkii <3
                                                                                               Dobranoc. KAROLA <33