niedziela, 13 stycznia 2013

WOŚP

Witam :))


Już 21 lat minęło od kiedy Jerzy Owsiak po raz pierwszy wystąpił z prośbą o pomoc tym dzieciakom. Ja osobiście jestem wielką fanką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Staram się dać od siebie ile mogę. W przyszłym roku razem z koleżanką mamy plany , aby zostać wolontariuszkami i pomagać jeszcze bardziej. Prawie cały dzień spędziłam w Manufakturze. Było tam mnóstwo ludzi , którzy z wielką chęcią oddawali kolejne datki. Został zorganizowany koncert oraz liczne zabawy. Wszyscy mogli się rozgrzać gorącą herbatą sprzedawaną na rynku oraz spróbować różnych przysmaków. Były wystawy starych samochodów i motorów. Całość idealnie zorganizowana. Spotkałam wielu znajomych , było naprawdę świetnie. Już się nie mogę doczekać następnego roku. Karota, Tyśka - dzięki za super dzień ! <3

Jutro znów wracamy do szkoły. Całe 5 dni nauki i weekendzik. A 11 lutego - ferie ( nareszcie ! ) .
A tak jeszcze na marginesie to widzę, że wiele osób ogląda mojego bloga. Bardzo , bardzo Wam za to dziękuje. Każde kolejne wejście zostawia uśmiech na mojej twarzy. Oby tak dalej !
A nutka na wieczór to Ke$ha - Die Young <3 http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48

Ps jeśli macie do mnie jakieś pytania to oczywiście zachęcam do komentowania na moim blogu oraz do zadawania mi pytań na    http://ask.fm/Karola1215.
                               
                                                                                                 Dobranoc . Karolka ;**